Najnowsze wydarzenia:

Zapraszamy na szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych LEGO® TUS, które odbędzie w dniach 14-15 Marca 2020 roku w Warszawie.

Zajęcia prowadzone będą przez:

Marta Krupa – pedagog specjalny z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obecnie związana z pedagogiką Montessori. Bliskie jest jej podejście oparte na empatii, NVC, terapia poprzez zabawę.

Joanna Pstrągowska – psycholog, pedagog specjalny. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Współpracuje z różnymi przedszkolami, szkołami. Prowadzi zajęcia grupowe, terapie indywidualną, szkolenia dla rodziców. Bliskie jest jej Porozumienie Bez Przemocy, terapia poprzez zabawę.

szkolenie rozwój osobisty

Zapraszam na warsztaty dla kobiet, które chcą odnaleźć w swoim życiu radość i odkryć to, co dodaje im skrzydeł.

Jeśli szukasz swojej pasji…

Jeśli chcesz odkryć co jest źródłem Twojej wewnętrznej energii…

Jeśli zastanawiasz się co pomaga Ci oddychać pełną piersią…

zapisz się na spotkanie w kobiecym gronie. Będzie miejsce na otwartość, refleksję i empatię. Poprzez twórcze aktywności będziemy przyglądać się własnym potrzebom, uczuciom i działaniom, które wspierają w odkrywaniu tego, co nas uskrzydla.

Zapisy – kontakt@dziecierelacje.pl

Koszt 150zł

Warsztaty będą się odbywały w grupie maksymalnie 10 osobowej.

Kto prowadzi?

Joanna Pstrągowska – psycholog, coach, mama dwójki chłopaków. Pasjonatka rozwoju osobistego, zwolenniczka świadomego życia 🙂 Doświadczona specjalistka w pracy z dziećmi i rodzinami, wkraczająca na drogę coachingu. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń.

Close Menu