Nie musisz być sama.

Czy znasz to poczucie samotności i bezradności kiedy nie możesz zrozumieć swojego dziecka, kiedy nie jesteś w stanie się z nim dogadać?Jest takie emocjonalne. Wszędzie widzi problemy. Boi się wielu rzeczy, sytuacji, ludzi. Wybucha z byle powodu. Przewiduje nieszczęścia, porażki. Szybko się poddaje. Czujesz czasem, że to za dużo, że już tego nie udźwigniesz. Nie zniesiesz kolejnej awantury, kolejnego potoku łez. Masz ochotę zacząć krzyczeć , płakać lub uciec daleko…żeby choć trochę odpocząć.

Naprawdę, nie musisz być sama.

Bycie wysłuchanym i zrozumianym jest tym co pomaga. Empatia i wsparcie grupy dodają sił. To właśnie chcę Ci zaoferować. Chcesz odnaleźć spokój? Nie zamykaj się we własnym problemach. Przyjdź, opowiedz, wysłuchaj. Zobaczysz nową perspektywę. Złapiesz oddech. Zyskasz więcej siły i sprawczości. Zobaczysz jakie rozwiązania są dla Ciebie dostępne na ten moment.

Grupa daje siłę.

Ja dodam do tego jeszcze nieco wiedzy i edukacji. Będę omawiać z perspektywy psychologicznej te obszary, które dla Was jako dla grupy będą najcenniejsze.

Przyjdź. Poczuj siłę wspólnoty.