Dzięki metodzie TUS Bricks&Play pomagamy dzieciom czuć się dobrze w grupach rówieśniczych. Chcemy, żeby dzieci mogły odczuwać radość z zabawy.
Chcemy, żeby w poczuciu bezpieczeństwa przełamywały swoje bariery, bez nacisków i ocen. Nie skupiamy się jedynie na zmianie zachowania.
Wierzymy, że nabywanie kompetencji społecznych jest procesem, który bez poczucia bezpieczeństwa i akceptacji nie może się odbywać. 

Co daje dziecku udział w TUS Bricks&Play?

W zależności od potrzeb młody człowiek będzie mógł w przyjaznej atmosferze rozwijać szereg kompetencji społecznych m.in.:

  • komunikacji
  • wyrażania własnych emocji i potrzeb
  • asertywności
  • respektowania granic innych osób
  • współpracy
  • empatii.

Dla kogo jest TUS Bricks&Play?

Zapraszamy dzieci w wieku 5-6 oraz 7-9 lat. Wszystkich młodych ludzi otoczymy, adekwatnym do ich potrzeb, wsparciem.

Pomagamy osobom nieśmiałym, z autyzmem, zespołem Aspergera, wycofanym i lękowym. Pamiętamy, że metodę należy dopasować do dziecka, a nie dziecko do metody.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut.

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na TUS Bricks&Play wypełnij poniższy formularz.

Formularz Zapisu TUS

Jeśli zbierze się odpowiednia grupa dla Twojego dziecka odezwiemy się do Ciebie. Zapoznaj się z regulaminem.

Marta Krupa – Pedagog specjalny z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obecnie związana z pedagogiką Montessori. Bliskie jest jej podejście oparte na empatii, NVC, terapia poprzez zabawę. Jej marzeniem jest wprowadzanie podejścia opartego na empatii do procesu terapii pedagogicznej. Odbyła liczne staże i szkolenia m.in. w Fundacji Synapsis.